Tomas Bohdal - FOTOBLOG

Fotogalerie sportovního fotografa

Cool Super Cup Opava 2017

Od pátku 12. 5. 2017 do neděle se v Opavě konal turnaj “nejvyšší kategorie” v plážovém volejbale neboli beachvolejbale. Účast byla dokonce mezinárodní a finálové zápasy živě vysílala Česká televize.
Zápasy se odehrávaly na dvou místech, hlavní kurt byl umístěn na Horním náměstí, pouze tam jsem se “vyskytoval”. Jistě umístění do centra města vylepšilo diváckou účast, a také “kulisy” měly něco do sebe…i když ta Slezanka moc fotogenická není 🙁
Počasí vyšlo skvěle a my se mohli kochat vysportovanými těly a perfektními sportovními výkony a emocemi 🙂 Atmosféra byla vynikající, všechna čest moderátorovi (pokud to čte – “italští koníčci” už podruhé nebyli vtipní, natož po sté dokola 😉 a Opavákům. Dokonce jsem byl účasten několika mexických vln 🙂 Rozhodně kdo nevyrazil do přírody a zvedl zadek z gauče a přišel se podívat, nemohl litovat.
Přišel jsem jako běžný návštěvník, proto jsem měl poměrně problém najít více stanovišť na fotografování, ty nejlepší foto místa mi byly jako běžnému divákovy zapovězeny. Fotky jsou ze soboty odpoledne a neděle dopoledne. Finále už jsem viděl on-line na počítači…
Rozhodně houšť a větší kapky…a jelikož jsem se dozvěděl, že tento slovní obrat ne všichni chápou, tak i polopaticky pro ně: rozhodně více takových akcí Opavo.

Next Post

Previous Post

© 2024 Tomas Bohdal – FOTOBLOG

Theme by Anders Norén