Tomas Bohdal - FOTOBLOG

Fotogalerie sportovního fotografa

Den Bojovníků 18: Bad Blood

V sobotu 21. května, kdy Ostrava žila akcí Rainbow run (viz můj fotoreport z této pařby), se kousek dál v Ostravě konal turnaj v zápasech převážně ve stylu MMA, který pořádal havířovský Jayman MMA Fighting systems . Kucí z (nejen) širokého okolí si poměřili síly v ringu a bylo se na co dívat. Nejen kvantitativně, ale také…nechci říct úplně kvalitativně (nic proti borci, UFC je ale přeci jen zatím daleko :-)), ale zábavností určitě. Diváci mohli být s výkony bojovníků spokojeni, žádná nuda to rozhodně nebyla.

Zatímco Rainbow run byl akcí božsky fotogenickou, zde to bylo opačně. Byť mám zápasy v ringu či kleci rád, fotit tento sport je tak trochu za trest. Alespoň na místní úrovni, Dana White zatím nevolal, tak nemám srovnání 🙂 Špatné světlo (pro nás fotografy, netýká se diváků), velmi omezený prostor na focení a každou chvíli čekáte, že vám někdo z platících diváků naštvaně zaklepe na rameno, že nic nevidí…já se dočkal 🙂

Pozor! Pokud trénujete MMA nebo děláte jiný sport, mohla by vás zajímat sleva 5+5% v e-shopu FITexpert.cz, kde najdete např. oblečení Under Armour a Venum nebo vybavení pro bojové sporty.
Slevu pět procent získáte po registraci v e-shopu, další pětiprocentní slevu při využití slevového kuponu NSNDZ5NA v košíku. Platí do konce května pro objednávky ve výši min. tisíc korun. Navíc dopravné zdarma!

Některé zápasy si můžete prohlédnout i na videu.

Next Post

Previous Post

© 2024 Tomas Bohdal – FOTOBLOG

Theme by Anders Norén