Tomas Bohdal - FOTOBLOG

Fotogalerie sportovního fotografa

World Inline Cup Ostrava

V sobotu 18. 6. 2016 se v Ostravě Porubě konal WIC maraton v bruslení na kolečkových bruslích. Vlastně se v Ostravě začal svět točit kolem in-lajnů už o den dříve, kdy byl připraven program pro příznivce in-line bruslí z řad široké veřejnosti, ale tato galerie se týká “zlatého hřebu”, tedy sobotního asi hodinového závodu elity.

Bruslilo se na Hlavní třídě, “nahoru a dolů”, tam a zpět 🙂 Trasa závodu, respektive okolí, bylo dle mého moc hezké. Nevím, co říkali účastníci na to, že součástí bylo i menší(?) stoupání. Jak by ale řekl Gustav Anděl – “no co, tak zpátky to budou mít z kopečka” 🙂 Počasí bylo možná až zbytečně moc pěkné (na počasí si můžeme…a budeme stěžovat vždycky 🙂 ) a dle pořadatelů startovala skoro kompletní světová špička. Poprvé mohla být použita 125mm kolečka (to jsou předpokládám brusle s těmi třemi kolečky…) a možná proto stačilo nejrychlejšímu muži na zdolání vzdálenosti 33,5 km čas jen 48:26:45 minut.

Komerční vsuvka: na FITexpert.cz jsou k dispozici přilby světových značek, s dopravou zdarma a se slevou po registraci. Určitě mrkněte.

(fotky jsou v náhodném pořadí)

Next Post

Previous Post

© 2024 Tomas Bohdal – FOTOBLOG

Theme by Anders Norén